forummeble.pl

forummeble.pl – dom, wnętrze, dodatki, budownictwo

Dom

Poduszki na ławkę – wygoda i styl na każdą kieszeń

Wyobraź sobie piękną, letnią pogodę i siebie w twoim pięknym ogrodzie. Równo przycięta trawka, słońce, delikatny wietrzyk i ty zażywający relaksu na swojej ławce ogrodowej. Co sprawia, że jest ci wygodnie i przyjemnie? To zasługa poduszki na ławkę! Komfortowe meble ogrodowe to podstawa udanego odpoczynku we własnym ogrodzie. Przyda się również parasol osłaniający przed zbyt ostrymi promieniami słonecznymi i grill dobrej jakości. Poduszki na ławkę nie muszą kosztować milionów, aby spełniać swoje funkcje – zarówno dekoracyjną jak i użytkową.

Poduszki na ławkę ogrodową

Poduszki na ławkę ogrodową wypełnione są najczęściej antyalergicznym poliuretanem zapewniającym wygodę i komfort użytkowania. Dodatkowo materiał ten sprawia, że poduszki na ławkę się nie odkształcają, pozostając miękkie i elastyczne przez długi czas. Poduszki na ławkę ogrodowąsprawdzą się również przy innych meblach – sofach ogrodowych czy paletach. Materiał ten jest wodoodporny, więc może być wykorzystywany zarówno na zewnątrz jak i w środku budynku – w zależności od referencji i potrzeb.

Jak dbać o poduszki paletowe?

Poduszki paletowe wykonane są materiału zawierającego 70% bawełny oraz 30% poliestru. Wkład to 100% poliuretanu. Tego typu skład zapewnia łatwe czyszczenie, odporność na plamy i inne zabrudzenia oraz możliwości prasowania z maksymalną temperaturą do 110 stopni Celsjusza. Poduszki paletowe mogą bez problemu służyć nam przez sezon jako dodatek do mebli ogrodowych, ale dzięki swojemu designowi będą również pasowały do wielu wnętrz i będzie można je wykorzystać w domu. Wybierając poduszki paletowe warto zwrócić uwagę na kilka ważnych wymiarów: poduszki siedziska, poduszki oparcia, poduszki tylnej oraz poduszki bocznej. W sklepie znajdziemy również wiele kolorów w jakich występują poduszki paletowe. Polecamy wybrać kolor uniwersalny, który będzie pasował zarówno do wnętrza jak i ogrodu – wówczas zakup będzie jeszcze bardziej funkcjonalny i sensowny.

Wygoda naszych dzieci jest najważniejsza

Jeżeli posiadacie dzieci to poduszki na ławkę mogą spełnić jeszcze inną funkcję – mianowicie mogą zabezpieczyć huśtawkę waszego dziecka. Maluchy uwielbiają huśtać się godzinami, ale z czasem może im być niewygodnie na drewnianej na huśtawce ogrodowej. W takiej sytuacji poduszki paletowe będą niezastąpione. Wystarczy znaleźć taki model poduszki na ławkę, który posiada odpowiedni wymiar i dodatkowe sznurowania, które ułatwią jej zamocowanie na huśtawce. Każdy poradzi sobie z montażem, bo jest to banalnie proste! Zapewniamy też, że dzieciaki będą zadowolone, a wy zyskacie trochę cennego czasu, który można przeznaczyć na relaks w gronie najbliższych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.